top of page

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe Leo English

Kursy Cambridge

British Council_Addvantage_Partner Institution logo.jpg
1.JPG
małpka.png

W centrum Sherlock przygotujemy Was do podejścia do certyfikowanych egzaminów Cambridge - zarówno najmłodsze dzieci do pierwszych testów na poziomach pre A1- A2, jak i starszą młodzież, która chciałaby zdać egzaminy na poziomie od B1 do C1. 

 

JAK TO DZIAŁA? 

Uczęszczasz na nasze kursy, rozwijasz swoje umiejętności językowe i (niejako przy okazji) przygotowujesz się do egzaminów. Rozwiązujemy zadania egzaminacyjne, przeprowadzamy egzamin próbny, a gdy wspólnie uznamy, że jesteś gotowy - zgłaszamy Cię na egzamin, który zostanie zorganizowany w Łodzi w siedzibie  British Council lub (przy wystarczającej liczbie kandydatów) w siedzibie naszej szkoły. Ukończenie kursu nie zobowiązuje Cię do podejścia do egzaminu. Możesz zgłosić się do niego od razu, w następnym roku szkolnym lub w ogóle.

DLACZEGO WARTO? 

  • 5.5 miliona kandydatów rocznie

  • ponad 25 000 instytucji uznaje certyfikaty Cambridge

  • 2800 centrów egzaminacyjnych w 130 krajach

  • certyfikaty ważne dożywotnio

  • nasze kursy wychodzą poza schemat tradycyjnej nauki - stosujemy maty edukacyjne, gry, materiały autorskie i autentyczne

 

EGZAMINY YLE DLA DZIECI W WIEKU 8-12 lat 

Wszystkie nasze kursy LEO ENGLISH oraz NGL KIDS dla dzieci z klas 1-7 SP przygotowują do egzaminów: 

- pre-A1 Starters 

- A1 Movers 

- A2 Flyers / A2 Key

Przeprowadzamy egzaminy próbne dla zainteresowanych. 

Sprawdź naszą ofertę TUTAJ

EGZAMINY DLA MŁODZIEŻY OD 13 LAT (B1, B2, C1)

Warunkiem dołączenia do grupy jest podejście do testu poziomującego, który pomoże nam właściwie dobrać grupę dla każdego z kandydatów.

Zapraszamy na nasze intensywne CERTYFIKOWANE KURSY CAMBRIDGE w wymiarze 2 x tygodniu po 90 min. Podczas kursu korzystamy z podręczników kursowych oraz zestawów testów Cambridge. Uczniowie rozwijają swoje umiejętności językowe oraz ćwiczą techniki i sprawności wymagane na egzaminie.

scale.JPG
certyfikat.JPG
bottom of page