top of page

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe Leo English

leo logo fb (3).png

LEO ENGLISH
dzieci 3-10 lat

1 (3).jpg
33.jpg
13.jpg
12.jpg
4 (3).jpg

Leo English to licencjonowana, wysoce efektywna metoda nauki języka angielskiego wykorzystująca naturalny proces komunikowania się w języku angielskim. Opracowana specjalnie dla dzieci od 3 do 10 lat, przez wybitnych anglistów, metodyków nauczania wczesnodziecięcego i psychologów dziecięcych. 

Leo English jest metodą aktywizującą dzieci przez co szybko i skutecznie zapamiętują nowe słówka i zwroty. Ciekawe materiały edukacyjne: podręczniki, flashcards, aplikacja z piosenkami i bajkami, robot edukacyjny EMYS, mówiący długopis TING, klocki do nauki czytania oraz gry planszowe sprawiają, że na zajęciach nie ma miejsca na nudę a nauka j. angielskiego staje się przyjemnością.

Dlaczego dzieci powinny uczyć się metodą Leo English?

  • To jedyna metoda, która w tak wczesnym wieku pozwala na skuteczne oswojenie się dziecka z językiem angielskim.

  • Zajęcia są ciekawe, wesołe i idealnie dobrane do wieku dziecka. Nie dostrzega ono trudu uczenia się, a uczestnicząc w zajęciach, zaczyna swobodnie komunikować się po angielsku.

  • Szczegółowo usystematyzowane treści językowe i zaplanowanie każdego etapu nauki pozwalają nauczycielom kontrolować proces nauczania, a rodzicom z łatwością śledzić postępy dziecka i cieszyć się jego sukcesami.

  • Poszczególne poziomy nauki są tak opracowane, aby dziecko płynnie przechodziło z nauczania przedszkolnego do szkolnego. Wszystkie aktywności i zabawy oraz treści językowe są dostosowane do wieku dziecka.

  • Pomoce dydaktyczne wykorzystywane na zajęciach oraz w domu są spójne i wzajemnie się uzupełniają. Dzięki temu dziecko również w domu może utrwalać słownictwo poprzez atrakcyjne zabawy.

 

Zajęcia dla 3 latków odbywają się 1 x tygodniu (45 min)

Zajęcia dla dzieci 4-6 lat odbywają się 2 x tygodniu (45 min)

Zajęcia dla dzieci 7-10 lat odbywają się - 2 x tygodniu (60 min)

Zaczynamy 18.09.2023r.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe

Lub zapiszcie się na kurs

bottom of page